Доставка і оплата

Доставка і оплата

Ми щоденно відправляємо замовлення перевізниками:

  • ТОВ "Нова Пошта"
  • САТ, Гюнсел (за погодженням)

Габаритні відправлення здійснюємо перевізником "Делівері".

Для відправки в той самий день замовлення необхідно оформити до 15:00 і максимально швидко узгодити питання оплати.
За замовчуванням вантаж оцінюється в розмірі повної вартості замовлення.
Не пізніше 12:00 наступного робочого дня після відправки Ви отримаєте повідомлення на електронну пошту, Вайбер або SMS з номером транспортної декларації.

Якщо сума замовлення складе менше 200 грн, Вам буде донараховано оплату за обробку замовлення в розмірі 75 грн

За замовчуванням доставка здійснюється за рахунок покупця.
При оформленні замовлення на сайті, якщо сума замовлення перевищує 1000грн., доставка у відділення перевізника здійснюється за наш рахунок. Умова виконується тільки при оформленнні замовлення на сайті hydraulic.com.ua і присвоєння йому номера інтернет-замовлення, та не застосовується для замовлень зі знижками та спеціальними цінами. Покупець може замовити адресну доставку за свій рахунок, вказавши в коментарях до замовлення точну і повну адресу.

Спосіб оплати "Оплата при отриманні" тимчасово недоступний.

Якщо Вас цікавить можливість відправки за кордон - напишіть нам на Viber або на електронну пошту. Наш фахівець з ЗЕД зв'яжеться з Вами для обговорення подробиць поставки.

Повернення і обмін товару.

Звертаємо Вашу увагу, що, згідно з Законом України “Про захист прав споживачів», поверненню та обміну не підлягають товари відрізані за розмірами замовника (штоки, труби, шнури, стрічки). Ці товари відпускаються після попередньої оплати.


Крім того, наполегливо просимо Вас уважно відноситись до підбору гумових кілець круглого перетину, щоб уникнути необхідності повернення або обміну цієї групи товарів. Оскільки кільця продаються поштучно і не містять маркування виробника, в спірних ситуаціях складно підтвердити, що Покупець надає для обміну або повернення товар, придбаний у ТОВ «Гідравлік експрес». Це може призвести до непорозумінь та додаткових ускладнень.