Брудознімачі

Невід'ємним елементом ущільнюючої системи будь-якого гідроциліндра є брудознімач (пильник, скребок, маслоз’ємне кільце). Він монтується на «виході» і виконує важливу роль захисту всіх внутрішніх компонентів циліндра від забруднень і передчасного зносу.

Для задоволення різних технічних і економічних вимог виробництва розроблена ціла гама брудознімачів (пильників) оптимальної геометрії, виготовлених з високоякісних матеріалів (NBR, PU, PTFE). Існують так звані «м'які» брудознімачі (без корпусу) тип: К05, К06, WSL, К09, K11, К703, К101, WEL ,К10, К27, WED і армовані (в металевому корпусі) тип K07, Z07, K12.

Поділяються на:

  • брудознімачі односторонньої дії. Виконують функцію захисту від зовнішніх забруднень. Тип: К05, К06, WSL, K07,К09, K11, К703, Z07, К101, WEL
  • брудознімачі двосторонньої дії. Крім захисту від зовнішніх забруднень є додаткова функція - оптимізація системи ущільнення і видалення залишкового шару рідини для уникнення зовнішніх витоків. Тип К10, K12, К27, WED

Пропонуємо широкий асортимент брудознімачів (пильників) для гідравліки. Для вибору оптимального типу Ви можете скористатись інформацією, розміщеною на нашому сайті в описі до кожного варіанту, або отримати додаткову консультацію нашого фахівця, зателефонувавши нам або залишивши заявку на зворотний дзвінок. Скористайтеся Пошуком за розмірами і Фільтром.

Здійснюємо доставку в усі регіони України: Ужгород, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Вінниця, Київ, Умань, Одеса, Миколаїв, Кропивницький, Суми, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь.

Нижче наведені групи брудознімачів за типами.

  • широкий діапазон розмірів
  • велика гамма типів брудознімачів (пильників) різної геометрії для виконання різних функцій
  • проста конструкція канавки
  • легкий монтаж
  • відмінні характеристики захисту від забруднень
  • висока зносостійкість

Найбільш поширеними є брудознімачі (пильники) з поліуретану (PU). Також досить популярні гумові брудознімачі (пильники) (NBR нітрильний каучук) і комбіновані (армовані) брудознімачі (пильники) з поліуретану (PU) або гуми (NBR) в металевому корпусі. Спеціальні брудознімачі виготовляються з тефлону (PTFE) в поєднанні з гумовим елементом.

Якісні брудознімачі, правильно підібрані з урахуванням умов роботи системи, забезпечують надійну і безпечну роботу всієї системи, запобігають передчасному зносу ущільнень та інших частин циліндра.

Скачати каталог KASTAS

каталог Кастас

Фільтри
Наявність
6
7
8
5
9
10
Виробники
d внутрішній, мм
D зовнішній, мм
h(b) висота виробу мм
Матеріал
348
349
1088
350
351